O galerii

O Galerii Jurand


Galeria Jurand jest nowoczesnym i luksusowym centrum handlowym. Jej architektura nawiązuje do tradycyjnego budownictwa miasta, dzięki czemu idealnie wpasowuje się do istniejącej już infrastruktury miejskiej. Znajduje się w ścisłym centrum miasta, przy ul. Odrodzenia – to sprawia, że można do niej dotrzeć szybko z każdego zakątka Szczytna. W trzykondygnacyjnym budynku o powierzchni 2 700 m2 znajdują się sklepy znanych i cenionych marek, kawiarnia i restauracja. Galeria Jurand to również miejsce idealne dla spotkań biznesowych, towarzyskich i wspólnego spędzania czasu z dziećmi.

Nowa inwestycja


Galeria Jurand to nowa inwestycja handlowa w Szczytnie. Obiekt ma 3,7 tys. mkw. GLA. Inwestorem obiektu jest firma Nieruchomości Tomczak Sp. J. Otwarcie galerii nastąpiło w czerwcu 2020 r. Trzykondygnacyjny obiekt handlowo – usługowy powstał w ścisłym centrum miasta, przy zbiegu dróg krajowych DK53, DK57, DK58 w Szczytnie na Mazurach.

Zasięg Galerii Jurand


Szczytno nazywane „Bramą Mazur” ma tranzytowe położenie z Warszawy na Mazury. Znajduje się 10 km od Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury (Szymany). Miasto charakteryzuje się niskim nasyceniem nowoczesnych powierzchni handlowo-usługowych, w szczególności zlokalizowanych w jednym miejscu, a co za tym idzie daje potencjał dla nowych inwestycji. W związku z tym, iż galeria zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta, czasowa strefa dojazdu do 10 min. zamieszkana jest przez prawie 37 tyś. osób. Otoczenie Galerii Jurand ma już charakter handlowy, jednak są to pojedyncze sklepy o niewielkich powierzchniach, w lokalach położonych przy głównej handlowej ulicy miasta.


Nie tylko zakupy...


Nowo powstający obiekt idealnie uzupełnił ofertę usługowo-handlową, a przyjazne, nowocześnie zaprojektowane, tętniące życiem miejsca, w których każda spędzona chwila stanie się prawdziwą przyjemnością, to wartość dodana, która umożliwiła stworzenie miejsca spotkań ze strefą relaksu i zabaw dla mieszkańców i turystów. Dla naszych Klientów chcemy być Centrum Pierwszego Wyboru, w którym mogą nie tylko zrobić zakupy, ale również miło spędzić czas wolny, zjeść obiad z rodziną, czy spotkać się na kawę z przyjaciółmi. Liczy się kompleksowość, wygoda i jakość. „Miejsce na które czekało to miasto” – informują przedstawiciele  inwestora.

Inwestor obiektu


Firma Nieruchomości Tomczak Sp. J. – inwestor obiektu – powstała w 2002 r. To polska spółka, należąca do grupy firm inwestujących i zarządzających obiektami komercyjnymi oraz turystycznymi. Przedsiębiorstwo prowadzi cały proces deweloperski, począwszy od zakupu terenu, poprzez projektowanie i budowę, aż do komercjalizacji, a następnie zarządza centrami handlowymi. Grupa w swoim portfelu ma m.in. budowę 4-gwiazdkowego Hotelu „Natura Mazur Resort & Conference” w miejscowości Warchały na Mazurach, natomiast flagowym projektem jest Galeria Bursztynowa w Ostrołęce, którą rozbudowano w 2014 r. Łącznie grupa w swoich zasobach posiada 41,5 tys. mkw. GLA powierzchni komercyjnych.